Ivo Valenta

  • BPP
  • Zlínský kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29. 8. 2020 19:42:00

Zavraždit vlastní dítě dokáže jen odporná zrůda

Zavraždit vlastní dítě dokáže jen odporná zrůda

Komentář na facebookovém profilu k vraždě 14leté dívky jejím vlastním otcem, ke které došlo v Íránu

ZABÍT VLASTNÍ DÍTĚ DOKÁŽE JEN ODPORNÁ ZRŮDA… Přesně tohle je jeden z důvodů, proč jsem proti nelegální migraci lidí z naprosto odlišných kultur do křesťanské Evropy. Podobné zprávy asi nikoho nenechávají klidným ani v případě, že se dějí daleko od nás.

Snad každý rodič, který má své dítě skutečně rád, by za něj dýchal a nedokážu si představit, že by udělal podobnou zrůdnost, navíc z pro nás naprosto nepochopitelných a nikdy neomluvitelných pohnutek.

Takovíto lidé si života neváží. Neváží si života svého (např. sebevražední atentátníci), neváží si žen, které mají ve společnosti podřadnou roli a jsou často oběťmi trestných činů, a nemají vztah ani k vlastním dětem.

Naše hodnoty jsou přece nastaveny naprosto odlišně. Nic cennějšího, než je rodina a vztahy v ní, neexistuje – tedy alespoň pro mne. Jsem  zásadně proti, aby se k nám hrnuli lidé z takovýchto kultur, kde se podobné případy odehrávají často. Neházím všechny migranty do jednoho pytle, nicméně jak jsem již uváděl dříve, je zřejmé, že právě nelegální migranti mají na trestné činnosti v Evropě nezanedbatelný podíl, a o to přece nikdo z nás nemá zájem. Nebo se mýlím?

ZDE

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama