JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.

  • ANO 2011
  • Jihomoravský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,91. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.09.2022 12:09:00

Referendum o Fialově vládě nekončí

Referendum o Fialově vládě nekončí

Komentář na facebookovém profilu k volbám do Senátu

 Děkujeme všem voličům za podporu našich senátních kandidátů. Dává nám to společně velkou sílu a naději pro 2. kola všech senátních bitev o vaši budoucnost.

Referendum o Fialově vládě nekončí, naopak. Už za týden můžeme začít měnit mapu české politiky, a zejména zajistit pestřejší složení Senátu, o který se až dosud Fialova 5K vláda opírala. Bude k tomu však potřeba každý váš hlas. Prosím, podpořte v 2. kole všechny kandidáty ANO. Bude to váš jasný vzkaz současné vládě.

Konec signálů, konec chaosu, je potřeba začít tvrdě makat a ochránit lidi i zemi před energetickou krizí a jejími dopady. Již v pátek a v sobotu rozhodněte vaším hlasem o lepší budoucnosti pro všechny.

Společně to dokážeme!

Vaše Alena

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama