JUDr. Bohumil Šimek

  • BPP
  • Jihomoravský kraj
  • hejtman
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,11. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.05.2018 21:36:00

Začínající podnikatelé mohou dosáhnout na stotisícovou dotaci

Začínající podnikatelé mohou dosáhnout na stotisícovou dotaci

Celkem dva miliony korun jsou připraveny v letošním dotačním programu Jihomoravského kraje pro začínající podnikatele. O dotaci v maximální výši sto tisíc korun je možné požádat do 27. září 2018.

 Účelem tohoto dotačního programu je rozvoj podnikatelského prostředí a podpora řemeslných činností v počáteční fázi podnikání pomocí dotace na území kraje. Minimální podíl spoluúčasti žadatele z vlastních prostředků je 40 % celkových uznatelných výdajů projektu. Dotovaný projekt je nutné realizovat po dobu minimálně 1,5 roku ode dne účinnosti podepsané smlouvy.

Podrobné informace o dotačním programu jsou zveřejněny na dotačním portále Jihomoravského kraje ZDE.

„Naším cílem je rozvíjet podnikatelské prostředí na jižní Moravě, podpořit drobné podnikatele v regionu v počáteční fázi podnikání pomocí dotace,“ řekl hejtman Bohumil Šimek.

Dotační program Jihomoravského kraje pro začínající podnikatele je jednou z forem podpory malého a středního podnikání již patnáct let. Tento dotační program je každoročně vyhlašován již od roku 2003, dříve pod názvem Grantový program Jihomoravského kraje pro začínající podnikatele.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout