doc. JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA

  • ČSSD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,24. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.10.2019 19:49:05

Kniha „Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice.“

 Kniha „Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice.“

V nakladatelství Monument právě vychází nová kniha „Cesta Františka Čuby z Březové k JZD Slušovice.“ od autora Karla Nedbálka

Tak jako životní cesta Františka Čuby, tak i cesta autora JUDr. Ing. Karla Nedbálka, PhD., MBA při psaní této knihy prochází od obce Březová, kde se František Čuba narodil až k JZD Slušovice, o kterém, ať už v superlativech nebo ne, dodnes slýcháme z médií.

Zpracování předcházelo důkladné shromažďování a kompilace dostupných pramenů a informací. Publikace je psána netradičně, a to formou akademické práce a nechává tak prostor čtenáři, aby si tak sám o této cestě, životním úspěchu a vlivu Františka Čuby v regionu Slušovice a Zlínském kraji, sám vytvořil obrázek.

Slavnostní křest knihy proběhne na dostizích ve Slušovicích dne 28. října 2019, po 3. dostihu v 13:00 hod. Srdečně Vás zve autor knihy JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA. Patronem knihy bude MUDr. Helena Nedbálková. Záštitu nad křtem knihy přislíbil také legendární trenér a žokej Josef Váňa, několikanásobný vítěz Velké pardubické.

Cena knihy je stanovena na 200,- Kč při osobním odběru ve Slušovicích. V případě zaslání poštou budou připočteny náklady poštovného (obyčejně 60,- Kč a na dobírku za 100,- Kč).

Knihu můžete objednat také na e-mailu nadamalinova@email.cz, nebo telefonicky na 775337003.

O křtu knihy informoval i portál zlin.cz/.

Radio Helou! uveřejnilo krátký 20 minutový rozhovor s autorem: Podcast Radio Hello!  

Karel Nedbálek je muž, který má vztah ke svému kraji, rodné obci Březová, i jeho nejslavnějšímu rodákovi - Františku Čubovi. Odlehčeně řečeno, to co je pojí, je nejen řada titulů, ale především řada pracovních aktivit. František Čuba, který zemřel v letošním roce, byl český agronom, podnikatel i politik, známý především v roli předsedy JZD Slušovice. Kniha je tedy čerstvým svědectvím toho, co v něm vidí Karel Nedbálek, jak se od něj inspiroval, jak spolupracovali atd. V tomto rozhovoru se mimo jiné dozvíte, jakou hodnotu celého "slušovického zázraku" vyčíslil Karel Nedbálek po jeho konci. A budete v šoku stejně jako já! Prohlásil redaktor Petr Kopčil v Rádiu Helou! On line rádio

zájemce o knihu: https://knihy.bazos.cz/inzerat/116649489/cesta-frantiska-cuby-z-brezove-k-jzd-slusovice.php

Více informací na: www.motelgolf.cz

Ve Slušovicích 25.10.2019

JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama