JUDr. Ing. Lukáš Pleticha

  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,01. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.09.2018 10:45:00

Městské investice najdete v interaktivní mapě na webu města

Městské investice najdete v interaktivní mapě na webu města

Jablonec nad Nisou spustil na svých webových stránkách novou interaktivní mapu. Ta zobrazuje přehled záměrů i probíhajících a už realizovaných investic na území města.

Každý tak má možnost seznámit se se stavebními akcemi, které město plánuje či realizuje.

„Ekonomická konjunktura přeje rozvoji, a tak do něj město také investuje. A investuje po celém území města, v každé městské čtvrti. Na první pohled to nemusí být vidět, protože stavba začíná záměrem. Proto vznikla interaktivní mapa, která zobrazuje investice města ve všech stadiích jejího života,“ vysvětluje vznik interaktivní mapy náměstek primátora Lukáš Pleticha.

Zájemci tak po kliknutí na odkaz www.investice.mestojablonec.cz  může sledovat rozvoj staveb od vize (modrá ikona) přes přípravu projektu (žlutá), jeho realizaci (zelený panáček) až ke zdárnému ukončení (zelené odškrtnuto). „Stačí jen kliknout na příslušnou ikonku a rozbalí se popis projektu včetně výše investic. Hned je jasné, co se v daném místě připravuje, co se děje a co je už hotové,“ uzavírá Pleticha.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama