JUDr. Ing. Zdeněk Hraba, Ph.D.

  • Benešov
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,04. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

14.06.2024 14:08:03 - Anička K.

Vy jste s výsledkem evropských voleb spokojen?

Proč se ptám. Otevřu PL a pod sebou jsou dva články. Jeden váš, kde hodnotíte výsledek voleb dobře (teda pokud vás správně chápu?) a druhý s titulkem ,,Exner (STAN): Úspěch komunistů a nácků. Demokracie prohrála s populismem a extremismem 9:12" Vy jste taky kandidoval za STAN, ale vzhledem k vašim názorům a otevřenosti úplně chápu, že jste ze strany odešel. Co ale říkáte na výsledek STAN? Podle všeho straně ubývají voliči už dlouho a opět, já se nedivím, když vidím, co prosazují (Euro, cenzuru, migrační pakt)

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

17.06.2024 14:45:35 - JUDr. Ing. Zdeněk Hraba, Ph.D.
Dobrý den, výsledek hnutí STAN v eurovolbách vidím jako velký propadák. Vzhledem k poloviční účasti oproti sněmovním volbám a běžně deklarovanému názoru voličů, na které se STAN začal zaměřovat (požadujících ztrátu veta ČR v EU, zánik české koruny, uznávajících existenci údajných 3.,4. a dalších pohlaví, vítajících migrační pakt,…), se totiž dalo usuzovat, že přišli všichni jejich voliči. Přesto skončilo hnutí pod deseti procenty. Ve sněmovních volbách by při dvojnásobné účasti tak nepřekonalo ani 5%.   Zdravím Vás. Zdeněk Hraba