JUDr. Jindřich Rajchl

Předseda strany Právo Respekt Odbornost
  • PRO 2022
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,3. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.02.2024 14:13:00

Saša „PROMOPRO" Vondra je obyčejný lhář a vyžírka

Saša „PROMOPRO" Vondra je obyčejný lhář a vyžírka

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Alexandrovi Vondrovi.

 Saša "PROMOPRO" Vondra, kariérní politik a prodloužená ruka amerických zájmů v naší zemi je obyčejný lhář a vyžírka.

Muž, který měl sedět nikoliv v Bruselu, ale na Ruzyni, neboť o kauze, v níž byly rozkradeny stovky milionů korun, lhal, jak když tiskl. To, že nebyl souzen a odsouzen k vysokému trestu odnětí svobody, je možné snad jedině u nás, kde rovnost před zákonem už je pouze archaickou vzpomínkou na časy dávno minulé.

To, co předvedl v neděli, kdy vytáhl prokazatelně zfalšovaný dopis na ruskou ambasádu jen proto, aby poškodil protest zemědělců, by v každé normální demokratické zemi znamenalo okamžitou rezignaci daného politika.

Následně pak ještě v CNN Prima News lhal o tom, že na námi pořádaných demonstracích byly ruské vlajky a lidé v tričku s Putinem. Ne, nikoliv, Sašo, já naopak 2 měsíce předem žádal o to, aby lidé na naši demonstraci žádné ruské symboly nenosili,  a ty tam také nebyly.

Nicméně otevřeně říkám, že nařčení z proruskosti je pro mě od usvědčeného lháře a podrazáka, jenž by měl buď odpočívat v teplákách v chládku, popřípadě chodit výhradně v kanalizačním systému, spíše lichotkou.

Agenti cizích mocností totiž vždy odstiňují podezření padající na ně samotné tím, že obviňují své nepřátele z vazeb na cizí mocnosti.

Člověk, jenž je podle webu WikiLeaks „největším spojencem Spojených států na české politické scéně“, není totiž ničím jiným než agentem cizí moci v naší zemi.

Takový kolaborant mě nemůže urazit - bytostně jím totiž pohrdám.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama