JUDr. Naděžda Kratochvílová

  • R2014
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,54. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

9. 10. 2014 6:17:57

Praha 5 ocenila medailemi za zásluhy příslušníky policie, hasičů a strážníků

Praha 5 ocenila medailemi za zásluhy příslušníky policie, hasičů a strážníků

V úterý 7. října jsem měla tu čest zúčastnit se slavnostního aktu na radnici Městského úřadu Praha 5, kdy došlo k ocenění policistů, hasičů i strážníků Městské policie záslužnými medailemi.

 Toto ocenění se předává vždy jedenkrát za rok a jedná se již o tradiční akci na naší městské části. Ocenění v podobě Medaile za zásluhy bylo slavnostně předáno pracovníkům z řad Policie ČR, Městské policie a Hasičského záchranného sboru za jejich mimořádné zásluhy v roce 2014.

"Osobně mě velmi těší, že k ocenění zásluh příslušníků bezpečnostních složek a zástupců integrovaného záchranného systému na Praze 5 dochází. Jsou to lidé, kteří vykonávají neocenitelné služby veřejnosti, za což jim patří čestné uznání a poděkování. Nikdo z nás neví, kdy jejich pomoc bude potřebovat. Ocenění bylo uděleno zejména za vzorné plnění služebních povinností a také za činy, které pracovníci vykonali nad rámec běžné služby," řekla JUDr. Naděžda Kratochvílová, místostarostka Prahy 5 (RESTART 2014).

Návrhy na udělení záslužné medaile včetně zdůvodnění předložili ředitelé bezpečnostních složek PČR, MP a HZS.

Více informací k oceněným příslušníkům složek naleznete na webu Prahy 5.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama