JUDr. Stanislav Grospič

  • KSČM
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,4. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.06.2018 4:34:00

ČSSD by slušelo, kdyby byla sociální demokracií

ČSSD by slušelo, kdyby byla sociální demokracií

Komentář na facebookovém profilu k vyjádření předsedy ČSSD Hamáčka o vládě s podporou komunistů

 ČSSD si tak trochu řeší své vlastní problémy z období minulého vládnutí. Pobavila mě slova pana předsedy ČSSD Hamáčka, který řekl, že varianta vlády s naší podporou je jedna z nejhorších, ale jedna z horších by byla s SPD.

Sociální demokracie se v minulosti několikrát výrazně sebeobětovala ale ne vždy šťastně. Trochu by jí slušelo, kdyby se optimističtěji dívala na svět a byla sociální demokracií.

Možná, že pan předseda Hamáček je sice předsedou ČSSD, ale není až tak sociální demokrat. Mám v živé paměti jeho vazby na zahraniční kruhy, jeho nadšení třeba pro to, aby se uvolňovali vojáci do zahraničních misí bez souhlasu Poslanecké sněmovny, byl spolupředkladatelem takového zákona v minulém volebním období.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama