JUDr. Stanislav Polčák

  • STAN
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,54. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.05.2021 13:57:00

Pane premiére, hrozí velká ostuda

Pane premiére, hrozí velká ostuda

Komentář na facebookovém profilu k projednávání střetu zájmů Andreje Babiše v Evropském parlamentu

 Andrej Babiš a jeho střet zájmů dnes byli jedním z hlavních témat, které jsme řešili v Evropském parlamentu. Jako europoslanci za Českou republiku, na kterou to před ostatními členskými státy vrhá silný stín pochybností, zda využíváme společné peníze správně, se mi to neposlouchalo lehce.

Není pochyb, že se premiér Babiš nachází ve střetu zájmů a vystupuje ve prospěch svých firem. Chtěl bych na něj apelovat, aby se zamyslel nad tím, jaká újma může vzniknout České republice, jaká újma může vzniknout obcím a krajům, neziskovkám, vysokým školám a vědě, prostě všem těm, pro které je čerpání evropských peněz klíčové.

A právě toto čerpání premiér Babiš svým chováním ohrožuje. Pane premiére, hrozí velká ostuda, vyřešte svůj střet zájmů co nejdřív!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama