JUDr. Vojtěch Filip

  • KSČM
  • Jihočeský kraj
  • 1. místopředseda PS PČR
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,58. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

7. 2. 2021 6:32:00

Opět chtějí těžit z aktivity KSČM!

Opět chtějí těžit z aktivity KSČM!

Po dlouhých měsících, kdy nás jak EU, tak premiér Babiš ujišťoval, že vakcíny proti Covidu 19 bude dostatek, ocitli jsme se tradičně ve velkém problému. Dostatek prostě není.

 Hlasy KSČM ve sněmovně, abychom o dodávkách vakcín jednali i s Ruskem a Čínou, nebyly vyslyšeny. Do hry totiž i v tak závažných souvislostech vstoupily primitivní protiruské a protičínské argumenty. A najednou premiér Babiš letí za maďarským premiérem jednat o Sputniku.

To, co KSČM a třeba i já osobně, jsme s ruskou stranou na mnohahodinových a ve vztahu k protiruskym aktivitám některých našich politiků, velmi náročných jednáních dohodli, se bude řešit prostředníkem. To není vítězství, to je pozdní lítost a přiznání nesprávného rozhodnutí, a zejména špatné politiky vůči stálým členům Rady bezpečnosti OSN.

Samozřejmě, není to poprvé, kdy hloupě odmítané návrhy KSČM si nakonec přisvojí někdo jiný, ale toto je už hodně za hranou. Nabubřelé a primitivní chování ministra zahraničí Petříčka, spojené se špiněním Ruské federace při používání "dvojího metru", se ukázalo jako naprostý nesmysl.

A teď  když nás nechala celá slavná EU na holičkách, tak si naprosto bez jakýchkoli skrupulí ještě někteří chtějí přisvojit cizí práci. Je pravda, že z toho asi "potrefené husy" už politický kapitál nezískají a KSČM to ani nepřipustí. Stačí, když připomeneme výroky některých.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama