Jan Kuchař

  • STAN
  • Karlovarský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,32. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

22.12.2021 12:24:32 - Kamil z Prahy 5

Jak vidíte vaši vzájemnou spolupráci s Piráty?

Pokud se nepletu, tvrdili jste, že nejde o ad hoc spojení pro jedny volby. Na druhou stranu výsledek voleb byl dosti jednoznačný a zřejmě i nečekaný. Takže by mě zajímalo, jak to vidíte dál? Teď nemyslím ve vládě, ale třeba koalice SPOLU chce spolupracovat i v dalších vollbách. Vy s Piráty taky? Případně zas s někým jiným nebo konečně sami za sebe?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

14.01.2022 18:46:41 - Jan Kuchař
 Dobrý den Kamile,děkuji za váš dotaz. S Piráty jsme šli do parlamentních voleb společně, protože se dokážeme shodnout na mnoha podstatných věcech, které posunou ČR směrem k lepší budoucnosti. Tenhle koncensus jsme přetavili ve vládní angažmá a já věřím, že bude úspěšné. Piráti mají řadu velmi kvalitních a kvalifikovaných lid, kterých si osobně vážím a věřím, že spolu vždy najdeme společnou řeč. To se ukazuje i na regionálních úrovních v různých druzích voleb - jsme spolu v krajských koalicích, podporujeme se v kandidátkách do senátu..
Nicméně k vašemu dotazu - bohužel vám nedokážu odpovědět. Podoba budoucí spolupráce v dalších volbách zatím není předmětem hlubších debat, teď řešíme především převzetí vládní zodpovědnosti a to, abychom i se SPOLU dostali tuhle zemi z té strašné krize, do které nás dostala vláda ANO...