ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,27. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.05.2013 13:07:43

Boj o moc nad Prahou?

Boj o moc nad Prahou?

Už je to tady. Předvolební atmosféra vstoupila do politiky, do médií i na Magistrátu hlavního města Prahy!

Prezident již předesílal, že propojí termíny do české Poslanecké sněmovny a také do evropského Parlamentu v květnu roku 2014. To zapříčinilo lavinový efekt a někteří politici z ODS se začali nevhodně a nemístně vyjadřovat k současné pražské situaci. Jak praví francouzské přísloví: Dacan se ztratí v armádě, ale ne ve vládě.

Strana TOP 09 zahájila již v lednu aktivní snahu najít řešení problémů a sporů hlavního města a to vše ve snaze o spolupráci s koaličním partnerem. Avšak ODS svou nečinnosti zapříčinila, že problematika Magistrátu se začala projednávat až nyní v předvolební hře o voliče.

Veřejný zápas o převahu moci v Praze je silný. Doufám, že stejně jako ve sportu budou zachovaná určitá pravidla férové hry, protože jediný prospěch z negativního zápasu mají pouze média.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama