Jaroslav Martinů

  • ODS
  • Pardubický kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,39. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

17.01.2020 13:00:17 - Brazil

Stalo se někdy, že by předseda ODS neměl protikandidáta?

Podle všeho nemá Fiala na kongresu žádného vyzyvatele. Není to smutné? Není konkurence prospěšná? To je na tom ODS tak špatně, že nemá nikoho, kdo by se Fialovi pokusil postavit? Podle mě není nejlepším předsedou, jakého strana měla. Za mě je dost nevýrazný, až moc akademcký a málo lidský. Nebo nemá vyzyvatele proto, že už se k vám moc členů nehrne, tatož nějakých výrazných, že tak trochu ,,vymíráte"?

Odpověď

29.01.2020 14:34:11 - Jaroslav Martinů
 Vážený příteli,

letošní 29. kongres ODS byl již třetím kongresem, kdy profesor Petr Fiala neměl ve volbě na post předsedy strany protikandidáta. Jsem hluboce přesvědčený, že situace, kdy Petr Fiala kandiduje pouze sám, svědčí o jeho vynikajících kvalitách a též i o jeho postavení v současné ODS.

Profesor politologie Petr Fiala čerpá nejen ze svých velkých teoretických znalostí, ale především i z celé řady následných let v reálné české politice. S velkým uznáním a obdivem sleduji, jak se z našeho Petra stává den co den větší a větší politik, který již dnes je připraven na premiérskou pozici.

Je mým velkým přáním, aby si toto mé poznání uvědomilo co nejvíce našich občanů. Pod vedením Petra Fialy se nebojím, že by ODS, jak se obáváte „vymírala“. Opak bude pravda.

Děkuji Vám za Váš dotaz a vřele doporučuji v příštích volbách volit ODS. Předem děkuji. 

Jaroslav Martinů