Jiří Čunek

ANO křesťanským hodnotám
  • KDU-ČSL
  • Vsetín
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,15. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.06.2020 14:06:00

Nepřátelé nové zlínské nemocnice prohráli podruhé

Nepřátelé nové zlínské nemocnice prohráli podruhé

Nejvyšší správní soud v Brně svým rozsudkem pravomocně zamítl kasační stížnost Libora Lukáše, Jaromíra Bernátka, Jiřího Procházky a Lubomíra Nečase.

 Libor Lukáš, Jaromír Bernátek, Jiří Procházka a Lubomír Nečas žalovali Zastupitelstvo Zlínského kraje a domáhali se zrušení platnosti rozhodnutí prosincového zastupitelstva při schválení výstavby nové nemocnice.

„Nejvyšší správní soud pravomocně zamítl kasační stížnost Libora Lukáše, Jaromíra Bernátka, Jiřího Procházky a Lubomíra Nečase a tím potvrdil, že postup při rozhodnutí Zastupitelstva Zlínského kraje o schválení výstavby nové nemocnice v prosinci 2019 byl v naprostém souladu se zákonem. Rozsudek soudu navíc prokázal, že jejich představy o fungování zastupitelstva mají značné mezery, což ukazuje, že by řídit zastupitelstvo nemohli," okomentoval rozhodnutí nejvyššího správního soudu hejtman Jiří Čunek.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama