ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.03.2016 11:49:00

Fatální prohra Hnutí pro Prahu 11. Proč nerezignovali? Jde jen o fleky

Fatální prohra Hnutí pro Prahu 11. Proč nerezignovali? Jde jen o fleky

Koalice pražského Jižního města se rozpadla. Vládním partnerům došla trpělivost s podivným a velice netransparentním hnutím. Nebyly potřeba hlasy žádných „temných sil“ z minulosti.

JALOVÉ  PROKLAMACE  a chabé argumenty, jež členky a členové rady za HPP11 používali během debaty, nemohly uspět. Proto svou pozici hnutí neuhájilo a prakticky se rozpadlo. Koaliční partneři díky jasným a konkrétním výhradám odvolali 1. místostarostu Kose. Ten nedokázal obhájit své kroky a několikrát byl obviněn z trestné činnosti, kterou nevyvrátil. (manipulace s veřejnou soutěží, nabízení radničních postů), jak na zastupitelstvu uvedli zástupci koalice. Nikoli opoziční štvanice jak HPP11 rádo, často a bezmyšlenkovitě uvádí, když neví kudy kam, ale vlastní neschopnost se podepsala za jeho zmarem.

Je pro mě  nepochopitelné, že členové  Hnutí pro Prahu 11 v čele s se starostou Štylerem, okamžitě nerezignovali na své funkce a neodešli do opozice.

Je teď zcela jasné, že členům Hnutí pro Prahu 11 šlo vždy a jen o placené fleky. Jen odvolaný Kos podal stovky trestních oznámení na minulé vedení.

Tento člověk se neštítí použít jakýkoliv podlých útoků pro svoje obohacení. Dnes dostala korupce s odvoláním Kose velkou ránu a věřím, že ne poslední.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama