ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.02.2015 14:55:00

Plně podporuji iniciativu poslance Marka Černocha

Plně podporuji iniciativu poslance Marka Černocha

Politické rozhodnutí předsedy poslaneckého klubu Marka Černocha umožňuje vznik nového silného euro-realistického subjektu, který bude konečně schopen prosazovat ochranu národních zájmů.

Plně podporuji iniciativu poslance, předsedy poslaneckého klubu Marka Černocha. Jeho politické rozhodnutí umožňuje vznik nového silného euro-realistického subjektu, který bude konečně schopen prosazovat ochranu národních zájmů. A jsem rád, že k tomuto politickému rozhodnutí dospěl Marek po našem společném jednání se zástupci Front National.

Čeká nás řada jednání nejen v ČR, ale i v EU, jejichž výsledek nebudeme komunikovat dříve než po uzavření všech finálních dohod.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama