Josef Ješina

Královehradecký kraj; gesce: doprava
  • ČSSD
  • Královéhradecký kraj
  • doprava
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,15. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

10.07.2012 16:06:53 - frantisek stibroh

Škod hlavně na Hradecku je dost

Co je pravdy na tom, že je budoucnost Rock for People je ohrožena? Přece jeden rok nepříznivého počasí nemůže zhatit festival, který má stále stoupající návštěvnost! A mohu se zeptat, jaký je Váš vztah k festivalu? Podle mě jde o jeden z nejlepších a mrzí mě, že jsem se letos nemohl účastnit . A jak byste hodnotil škody, které v Hradci deště způsobily? Už se Vám je podařilo vyčíslit?

Odpověď

15.07.2012 11:56:27 - Josef Ješina
Dobrý den.

Co se týká hudebního festivalu. K tomu asi Vám neřeknu nic. Není to moje parketa. Jsem ochoten odpovědět na dotaz,co bych tomu říkal kdyby se třeba rušila fotbalová liga,to snad můj koníček je,jako všeobecně sport. Hudba je bohužel na okraji mých zájmů.

Co se týká škod po přívalových deštích a vichřici,tak zatím zpracováváme pracovní výkazy. Fakturovat odstraňování škod budeme zvlášť,předpokládáme že na to dostaneme navíc finanční prostředky. Jinak budeme náklady nuceni „ukrojit“ z peněz na údržbu. Škod hlavně na Hradecku je dost,jedná se hlavně o likvidaci stromoví a znečištění vozovek,odstraňování naplavené hlíny na silnicích a příkopech. Naštěstí nedošlo k podemletí vozovek ani vážným škodám na propustcích,které jsou hlavně při přívalových deštích ohroženy destrukcí. Rozsah škod nechci hádat z křišťálové koule, ale do konce měsíce července by jsme měli vědět,jak jsme na tom. Například na silnici III/29827 do Svinar ještě dnes nevidíme příkopy,které jsou zavaleny obrovských množstvím dřevní hmoty z okolních napadaných stromů. Je zatím zajištěna minimální průjezdnost se sníženou rychlostí.

S pozdravem