KONZERVATIVNÍ ALTERNATIVA

národně - konzervativní politické hnutí
  • KOAL
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

08.11.2017 10:15:20

Postřehy Zdeňka Dýčky: Vlastenci a vítači v boji o Hrad; Kálí SPD na své voliče?

Postřehy Zdeňka Dýčky: Vlastenci a vítači v boji o Hrad; Kálí SPD na své voliče?

Zdeněk Dýčka komentuje události z posledního týdne.

 

Zdravím Vás přátelé a vlastenci.

Uběhl další týden a tak mi dovolte pár postřehů.

Vlastenecky orientovaní kandidáti jsou, dle mne, tři. Současný prezident Zeman, bývalý zbrojař od Realistů Jiří Hynek a Petr Hannig, kandidát strany Rozumných. Všichni ostatní vítači, elitní inteligenti, kavárenští povaleči a bývalí politici jsou pod mou rozlišovací schopností. Pan Zeman se mi v posledním období vůbec nelíbí po zdravotní stránce, ale možná je to jen můj naprosto amatérský pohled. Pokud zvítězí kdokoliv jiný, bude to pro český národ poslední hřebíček do rakve.

Exekutivní moc je v rukou slovenského globalisty, který mluví jinak než konají jeho lidé, tedy v duchu Callergiho plánu na pořízení hnědé rasy (případ Pelikán, herec Stropnický, který je schopen zahrát jakoukoli roli i roli Lorda Rolfa, všichni europoslanci za ANO-NE, atd.). Pokud bude kandidovat předseda SPD pan Okamura a ihned nevyloučí prostějovského, hanáckého šmoka Fialu za jeho výrok v ČT o tom, že pro SPD nemá členství ČR v NATO alternativu a že nikdy ani neuvažovali o odchodu z této agresivní aliance, pak se SPD stala stranou systémovou (nebo jí vždy byla) a může s pražskou kavárnou normálně koexistovat v homosexuálním svazku (ta kavárna, ta SPD).

Čekal bych zradu národních zájmů mnohem později, ale takhle po týdnu nakálet voličům na hlavu je obrovská chyba. Za tohle Tě ředitel Prostějovského gymnázia jistě nepochválí. Chybí už jen aby pár dalších členů SPD jelo do SSA (USA pro ty co slovo „spojené“ píší s „U“ na začátku) na pozvání, na pohled nevinných, organizací a proces infiltrace a zasvěcení bude dokončen. Pan Okamura opět nemá svou stranu pevně pod kontrolou. Ostatně Úsvit si nechal ukrást šinkanzně rychle.

Dali jsme světu jistě mnoho dobrého i něco méně dobrého, ale nikdy jsme se nepodíleli na kolonizaci, drancování a zotročování lidí. Nejsme nikomu nic dlužni. Mám na mysli tzv. rozvojové země, do jejichž čela jsme se loni zařadili, po bezmála třech desetiletích vlády pluralitní demokracie a dobře míněných rad ožralého Vaška, lidí od Goldman Sachs, Člověka v plísni atd..

Jediné kde vidím, že nám rozvojový svět trochu dluží, tak je za vynález české mladice Olgy Hepnarové. Najet do nic netušících lidí náklaďákem… Ujalo se to jako máloco.   

Ing. Zdeněk Dýčka

Autor je ekonomickým expertem ČHNJ.

  

P.S. Možná se ptáte proč něco nenapíše o zvýšení úrokových sazeb ČNB? Tak příště mu dáme několik ekonomických otázek.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama