KONZERVATIVNÍ ALTERNATIVA

národně - konzervativní politické hnutí
  • KOAL
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.10.2017 15:35:51

Zdeněk Dýčka: Krátké povolební zamyšlení

Zdeněk Dýčka: Krátké povolební zamyšlení

Komentář k povolební situaci.

Zdravím Vás přátelé a vlastenci,

je po volbách a všichni se vyjadřují k výsledkům a vyslovují predikce dalšího vývoje. Jedno vím určitě, že „bratrstvo česnekové pracky“ se dohodne a potáhne český národ k lepším zítřkům v rámci politické korektnosti a velkou jistotou je pro mne i Marek Benda, doživotní vězeň Sněmovny. Mám trochu starost o kluky z Lidového domu, jestli zvládnou přechod na vlastní nohy a jestli bez lithia zvládnou Altnerům uhradit své závazky.

Naše České hnutí za národní jednotu kandidovalo pod Rozumnými a mile mě překvapil výsledek. Nechali jsme za sebou téměř dvě třetiny stran s ambicemi a prostředky mnohem vyššími. Dvanácté místo, dle mne, je malým úspěchem.

Co se zatím vůbec neřeší je problém České koruny, která je úzce spjata s Eurem. Za minulé roky naši vrchní banksteři nakoupili místo drahých kovů za 2 bil. Kč Eura. Tedy papírovou měnu, které musíme říkat peníze. Cyklicky jsme před recesí a místo abychom vyhledávali v době hojnosti bezpečný přístav drahých kovů, tak jsme se ocitli ještě více v osidlech měnových fondů. A o to jde především. Být závislý na Německu a Bruselu, na neokonech v SSA, na uměle vytvořených kapitálových trzích, které se nikdy neřídily ekonomickými zákonitostmi, ale vždy je jich použito k obohacení úzké skupiny elit pro politické cíle.

Je to můj první článek, kde si nedělám legraci z našeho establishmentu, našich „elit“. Jsou fakt dobří. Zadlužují zemi, průmysl prodali a projedli, místo slova vydělávat se používá kouzelné slůvko čerpat, klasická rodina je rozbita, neziskovky jsou největší byznys a tři čtvrtiny národa ve volbách páchá sebevraždu tím, že volí stále ty stejné strany a procesy řízení.


S úctou Váš Zdeněk Dýčka, ekonomický expert ČHNJ

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama