Kamil Papežík

Prozatím jsem bez pozice ve straně i bez funkce. Děkuji!
  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,26. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.09.2015 14:14:55

Naše děti, naše vnoučata

Naše děti, naše vnoučata

Zamyšlení nad budoucností českých dětí, evropských dětí.

Imigrant zleva, imigrant zprava. Takto z mého úhlu pohledu v posledních týdnech zní mnoho sdělovacích prostředků.Nejedná se však o imigranty ledasjaké. Jsou to ilegální přistěhovalci. Co je ilegální, to je nezákonné... Mnoho lidí jim dokonce pomáhá páchat toto protizákonné jednání.
A mne to znepokojuje. Znepokojuje mne to, protože vidím, že naše vláda není schopna (?), není ochotna (?) ochránit občany naší země před nezákonností. Jsem občan a vím, že když budu neschopen a neochoten plnit své povinnosti v mém zaměstnání, dostanu výpověď. Jsem občan a vím, že když se zachovám nezákonně, budu potrestán.A štve mne, že tihle politici (nadobčané?) si dělají co chtějí. A nikdo je nemůže postihovat? Poslanci a senátoři chodí do svého zaměstnání podřimovat, starostka Jundrova jedná protizákonně přímo na ulici a ještě se s tím chlubí na internetu, vláda podporuje nelegální migraci... Z naší země je stát, kde právo, spravedlnost a právo jsou jen k perzekuci obyčejných občanů? Psal jsem si na to téma s poslancem Tomášem Zdechovským. Z jeho odpovědí a z jeho vystoupení v televizi jsem pochopil, že se asi někteří poslanci v evropském parlamentu, společně s vládou, připravují přijímání mnoha tisícovek ILEGÁLNÍCH migrantů. Jak budou žít naši potomci, když sem budou nastěhovány tisíce následovníků Mohameda? O "proroku" Mohamedovi se říká, že páchal zlo. Prý loupil, vraždil, utiskoval jiné. Ti následovníci jdou v jeho šlépějích a také mohou chtít loupit, zabíjet a utiskovat. !!! A to by se našim potomkům nelíbilo !!! Mám obavy o budoucnost. Mám starost o to, aby i naši potomci mohli žít v míru, jako my.Budu rád, když se stav napraví. Nevím však, zda je v naší vlasti dost občanů, kteří budou ochotni začít praktikovat demokracii... ...a zachrání budoucnost našich dětí.Pokud máte podobné názory, přijďte odpoledne 24.10.2015 na Moravské náměstí v Brně. Budeme tam hovořit na témata svobody a budoucnosti, míru a svobody a podobné. Přijedou zajímavé osobnosti. Politici, blogeři, aktivisté atd. Těším se na setkání s Vámi!
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama