Libor Lorenc

  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,29. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.05.2014 16:38:46

Asistenti prevence kriminality II.

Asistenti prevence kriminality II.

Na oficiálních stránkách našeho města, tedy stránkách radnice. Se nedávno objevil ,úsměvný příspěvek.

Na stránkách www.sternberk.eu/   nedávno opěvovali v článku : www.sternberk.eu/novinky-ve-sternberku/2787-asistenti-prevence-kriminality-jake-maji-ukoly.html  človíčky, co si říkají asistenti prevence kriminality.  Já si troufám tvrdit, že asi byla potřeba udělat jim trochu reklamy a to z důvodu jejich nepotřebnosti. Stačí se podívat na probíhající anketu zde na stránkách a hned je zřejmé jak jsou zde „potřební“ a všichni je chtějí. Ti lidé pouze suplují práci, kterou má dělat policie městská. Stejně jako polici městská supluje práci policie státní. A nepřipadá vám to jako v kocourkově? Také bych si dal říct, kdybych nemusel dělat svoji práci a někdo ji dělal místo mě a já jen bral peníze. Je to velice zajímavé, na co všechno se u nás v ČR nepřijde.

Nakonec bude mít každý za sebe nějakého náhradníka a zjistíme, že vlastně nikdo nedělá nic, ale peníze nás daňových poplatníků se stále někde ztrácí. Copak to má nějaký smysl?

                                                       L.L.


Anketa na těchto stránkách: http://www.sternberk.org/index.php

Související článek :  http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Libor-Lorenc-46842/clanek/Asistenti-prevence-kriminality-31963

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama