MUDr. Bc. Marek Hilšer, Ph.D.

  • BPP
  • Praha 2
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,7. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.11.2022 22:09:00

Peníze, prolité reklamou, demokracii nezlepší

Peníze, prolité reklamou, demokracii nezlepší

Komentář na facebookovém profilu k potvrzení kandidatury na prezidenta republiky

 Moje kandidatura na prezidenta České republiky byla oficiálně potvrzena. Prosím, podpořte ji. Pokud je vám moje cesta sympatická, můžete to vyjádřit zasláním finančního příspěvku na můj transparentní volební účet: 20182024/2010. Jsem nadstranický a nezávislý kandidát. Rozhodl jsem se nežádat sponzory o velké finanční dary. Ulehčily by mi život, ale mohly by zatížit mé svědomí. Moje kampaň je hospodárná.

Takové mají podle mého přesvědčení politické kampaně být. Peníze prolité reklamou demokracii nezlepší???? Tu může zlepšit jen aktivita občanů a soudnost těch, kteří se ucházejí o veřejné funkce. Ani jedno se ovšem za velké peníze neprodává

Praktické informace pro provedení platby:
Do poznámky pro příjemce, prosím, uveďte údaje, které zákon požaduje:

  1. jméno a příjmení
  2. datum narození
  3. obec trvalého pobytu

Děkuji vám!

Základní nutné výdaje na kampaň platím pomocí menší části příspěvku, který jako držitel senátorského mandátu dostávám na svou politickou činnost. Více si tom můžete přečíst ZDE.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama