MUDr. Ivan David, CSc.

  • SPD
  • europoslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,66. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.06.2023 17:17:00

Zemědělství čelí útoku „klimatických bláznů“

Zemědělství čelí útoku „klimatických bláznů“

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k propagaci veganství

 Propagace veganství leze odevšad. Položme si otázku, zda veganství opravdu pramení z lásky ke zvířátkům, jak se často tvrdí. Nebo zda spíše jde o kšefty nadnárodních korporací při dovozu potravin jihoamerického obchodního sdružení MERCOSUR do EU - za stálého povyku o „ochraně klimatu“.

V Irsku se dostaly na veřejnost dokumenty, podle kterých má být v příštích letech jen na tomto „zeleném ostrově“ pobito 200 000 mléčných krav, „protože prdí“. Předseda irského svazu zemědělců Pat McCormack se k vyjádřil, že irský zemědělský sektor čelí útoku „klimatických bláznů“.

Krávy v Jižní Americe naproti tomu zřejmě neprdí, ani když je zabíjejí na "jatečních lodích" za pofiderního veterinárního dohledu. Krávy nacpané antibiotiky a růstovým hormonem, což se v EU už nesmí.

Vegani budou jíst sóju hnojenou chemií, protože nebudou statková hnojiva. Ti ostatní budou jíst cvrčky a maso z Jižní Ameriky, kde se ani náhodou nekácí kvůli chovu dobytka pralesy.

Žijte eko, buďte vegani, a žádné zvířátko kvůli vám nebude trpět, protože ho prostě zabijou, akorát ho nesníte.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama