MUDr. Jan Hýsek

EET je zjevně zbytečný zákon. Proč ho MFČR tak moc chce?
  • DOMA
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,9. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.10.2014 6:58:37

Volební preference v Hradci Králové? Vychází nám jiné výsledky než má Sanep

Volební preference v Hradci Králové? Vychází nám jiné výsledky než má Sanep

Volební preference v Hradci Králové? Vychází nám zcela odlišné výsledky než má SANEP.

Do komunálních voleb v Hradci Králové zbývá 5 dní. Přinášíme vám aktuální preference zjištěné prostřednictvím serverů volby-cr.cz a domavhradci.cz. Na rozdíl od několika dalších anket na jiných serverech se v těchto nedá podvádět a není zde možné hlasovat každých 60 minut jako třeba v anketě na hradecky.denik.cz. Možná i proto zde nejsou tisíce a tisíce hlasů (od stejných lidí). Výsledky se také výrazně liší od výsledků SANEP, které zveřejnil Deník.

Podle toho, co se děje na sociálních sítích a internetu, se dá celkem slušně předpovídat to, jak budou voliči hlasovat již za 5 dní v komunálních volbách v Hradci Králové.

Strana/hnutíPreference
KOALICE PRO HRADEC 22,4%
ČSSD20,4%
DOMA V HRADCI 18,6%
ANO 201110,7%
ODS6,9%
ZMĚNA PRO HRADEC 5,5%
SVOBODNÍ3,9%
HDK3,3%
TOP093,2%
VOLBA PRO MĚSTO2,5%
KSČM2,5%

Popis a výsledky

Abychom získali nějakou představu o tom, jak si stojí volební preference stran a komunálních uskupení v Hradci Králové posledních 5 dní před konáním komunálních voleb, spustili jsme na tomto serveru veřejnou anketu. Hlasovat v ní může každý s přístupem na internet. K dnešnímu dni je zde již 749 hlasů. Věříme, že do dne konání komunálních voleb, tedy 10.10.2014, zde bude hlasovat nejméně 1000 lidí. 1000 lidí na stotisícové město by již mohlo a mělo mít jistou vypovídací hodnotu. Děkujeme Vám, pokud se jako Hradečané této online ankety účastníte. A jak vypadají aktuální výsledky? Vyhrála by KOALICE PRO HRADEC. V relativně těsném závěsu je potom ČSSD a DOMA V HRADCI. Hned tři strany/uskupení tak mají nejméně 18%, což je poměrně nečekaný výsledek. Do zastupitelstva by se ještě dostalo HNUTÍ ANO, ODS a nově také ZMĚNA PRO HRADEC. Pětiprocentní hranici zatím nepřekročilo HDK, ale i TOP09. Největší relativní nárůst preferencí za poslední týdny v této anketě zaznamenala ZMĚNA PRO HRADEC a již překročila 5tiprocentní hranici. Favorit komunálních voleb v Hradci podle SANEP - HDK - se v našem průzkumu nedostává přes 5tiprocentní hranici.   

Anketa o primátora Hradce Králové 

Neméně zajímavá je také anketa o budoucího primátora Hradce Králové. Ta probíhá na serveru zde. Jak vypadá první trojice v tento okamžik vidíte v tabulce níže. I zde bude probíhat hlasování až do 10.10.2014.
JménoStrana/hnutíPreference
JarošČSSD30,6%
HýsekDOMA V HRADCI20,3%
MaclováKOALICE PRO HRADEC12,8%

Čtěte také Nejvyhledávanější hradečtí komunální lídři na internetu

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout