MUDr. Olga Sehnalová, MBA

  • Zlínský kraj
  • náměstkyně hejtmana
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,07. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.07.2020 10:41:00

Když drzost nezná mezí aneb velká malá domů

Když drzost nezná mezí aneb velká malá domů

Komentář na facebookovém profilu k dění ve Zlínském kraji stran výstavby nové nemocnice

Když drzost nezná mezí aneb velká malá domů

Hejtman Čunek prohlasoval malenovickou supernemocnici v krajském zastupitelstvu většinou jednoho hlasu uplichtěnou z hlasů ochotných přeběhlíků. Nyní jsme se dozvěděli, že na propagaci tohoto (stěží svého) originálního nápadu utratil Zlínský kraj bez mála milion korun. I když reálná částka na masáž mozků občanů kraje bude pravděpodobně mnohem větší. Vyhozené peníze, velká malá domů. Člověk skutečně žasne. Už se opravdu zdá, že v tomto kraji nic není nemožné. Zda je tohle počínání legální, by měly posoudit orgány činné v trestním řízení a možná i některé další. Ale i kdyby nakrásně existovala právní klička, která by tohle bohorovné, ba nekřesťanské počínání zlegalizovala, nikdy neodstraní zápach, který se line.

Nic jiného než volby a lidé, kteří ze sebe nenechají dělat blázny, tuhle éru výsměchu politické kultuře a dobrým mravům neukončí.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama