MUDr. Zdeněk Hřib

  • Piráti
  • Hlavní město Praha
  • primátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,18. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.10.2019 4:41:00

Přijde mi, že se pan premiér v Praze občas moc neorientuje

Přijde mi, že se pan premiér v Praze občas moc neorientuje

Komentář na facebookovém profilu ke slibům Andreje Babiše

Přijde mi, že se pan premiér v Praze občas moc neorientuje.

Každopádně očekávám, že stát splní svůj 10 let opakovaný slib vůči Praze.

Takže si to shrneme. Pan premiér se fotí s vizualizací tzv. "traumacentra" v Letňanech a pak v Krči (nebo někde jinde). Přitom jde ve skutečnosti o rekonstrukci Fakultní Nemocnice Královské Vinohrady. Traumacenter je totiž v Praze už několik.

Tenhle projekt slibuje Ministerstvo zdravotnictví Praze už 10 let a je už ve fázi stavebního povolení. Jde vlastně o to, že ministerstvo investuje do vlastního baráku ve své nemocnici. Problémy nemocnice Na Bulovce tenhle projekt nijak neřeší.

Přijde mi proto krajně nevhodné, že to pan premiér spojuje s jednáním o Letňanech. Nadále proto trvá požadavek města, aby v Letňanech investoval stát 8,5 miliardy do nové moderní nemocnice i proto, aby nedošlo k vytvoření úřednického ghetta.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout