MUDr. Zdeněk Hřib

  • Piráti
  • Hlavní město Praha
  • primátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.04.2021 22:50:00

Stromy je třeba sázet, ne kácet

Stromy je třeba sázet, ne kácet

Komentář na facebookovém profilu ke stromům a jejich kácení.

Stromy je třeba sázet, ne kácet!

Opětovně vyzýváme Praha 1 k nekácení javoru v Anenském trojúhelníku. To je stanovisko rady města, mé i Pirátů (jednu z veřejných manifestací proti kácení javoru uspořádal pirátský zastupitel Martin Arden spolu s mnoha ostatními kolegy Piráty). Chceme na místě naopak více zeleně a méně betonu. Pokud se projekt řádně neprojedná, aby v projektu bylo zohledněno zachování stromu, nezapůjčíme Praha 1 čapadlo, které je ve vlastnictví hlavního města.

Takzvaná čapadla jsou klenuté průchody v nábřežních zdech, u kterých se zachytávaly a rozebíraly připlavené vory. Cílem projektu revitalizace Anenského náměstí podle Prahy 1 mělo být propojení nábřeží přes dosud nevyužívané čapadlo. Tomu ale stojí v cestě vzrostlý javor, který chce Praha 1 pro zpřístupnění cesty pokácet. Za nás je toto řešení nepřijatelné. Požadujeme úpravu projektu tak, aby nebylo kácení nutné.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama