MUDr. Zdeněk Hřib

  • Piráti
  • Hlavní město Praha
  • primátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,28. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.08.2020 20:02:00

Zakládám si nástěnku reklamní hanby

Zakládám si nástěnku reklamní hanby

Komentář na facebookovém profilu k nelegální reklamě a podnikání

 V Praze je mnoho nepoctivého byznysu, který těží z porušování pravidel. Na mysli mám třeba obrovskou svítící reklamu nad Nuselským mostem nebo síť bankomatů Euronet, které jsou často umisťovány do objektů navzdory záporným posudkům památkářů. A my jakožto město zatím nemáme dostatečnou oporu v zákonech, abychom si vymohli nápravu. Bohužel.

Můžeme se ale ptát společností, které tento byznys podporují. Společností, které si zadávají na nelegálních obrazovkách reklamu nebo jejichž loga neprávem zvyšují důvěryhodnost zmíněným bankomatům. "

Je opravdu podpora takového byznysu slučitelná s filozofií vaší firmy?" budu se teď ptát. Často se totiž jedná opravdu o známé firmy, které si zakládají na prestiži a společenské odpovědnosti. Věřím, že zatím možná ani neví o závadnosti toho, s čím svou značku spojují. A že až se to dozvědí, tak s tím přestanou (nebo budou na nástěnce).

Pokračování příště, určitě vám dám vědět, jak se to vyvíjí.

P.S.: Posílám velké díky občanské iniciativě Přidej se a strhni to, která už se do podobného boje pustila. Máte mou podporu!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama