Marcel Chládek

  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.02.2015 17:47:25

TOP 09 by si měla namísto „opozičního auditu“ zamést před vlastním prahem

TOP 09 by si měla namísto „opozičního auditu“ zamést před vlastním prahem

K opozičnímu auditu TOP 09 nemá smysl se příliš vyjadřovat.

Paní poslankyni Putnovou odkáži na web ministerstva školství, kde se v sekci Splněné cíle (http://www.msmt.cz/ministerstvo/splnene-cile-ministra) dozví, co bylo za poslední rok na ministerstvu školství odpracováno. Až se s těmito skutečnostmi seznámí a na svá vystoupení se lépe připraví, jsem ochoten s ní o školství diskutovat.

Také bych chtěl paní poslankyni připomenout, že to byla její strana TOP 09, která byla v letech 2010 – 2013 součástí koalice. V té době se na MŠMT prakticky zastavilo čerpání fondů EU, vůbec se neřešil zákon o pedagogických pracovnících a audity hospodaření odhalily pochybení za stovky milionů korun, což ostatně potvrdil také NKÚ ve své nedávné zprávě o pochybeních při financování sportu v letech 2011-2013.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama