NATO není místo pro domácí politickou kampaň ani pro osobní spory. Je to místo, kde mají vystupovat ti, kteří za Českou republiku rozhodují a nesou za svá rozhodnutí politickou odpovědnost. A tu dnes nese vláda.
24.06.2026 4:38:00
Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k summitu NATO v Ankaře.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje
0 příspěvků Vstoupit do diskuse
Komentovat článek
Tisknout



