Marek Novák

  • ANO 2011
  • Zlínský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,94. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.08.2020 17:04:08

Navrhuji pojmenovat pasecké fotbalové hřiště po zesnulém Jaroslavu Švachovi

Navrhuji pojmenovat pasecké fotbalové hřiště po zesnulém Jaroslavu Švachovi

Dnes jsem oficiálně předal zlínskému primátoru Jiřímu Korcovi žádost o přejmenování fotbalového hřiště Zlín – Paseky na „Areál Jaroslava Švacha“.

V květnu tohoto roku náhle zemřel pan Jaroslav Švach, významná osobnost nejen zlínského fotbalu. Pan Švach v minulosti trenérsky zastřešoval fotbalový klub SK Zlín 1931. Svým jedinečným působením přitáhl k fotbalu a sportu vůbec celou jednu generaci mládeže a pod jeho působením měla možnost vyrůst celá řada nezpochybnitelných fotbalových talentů.

V šatně našeho klubu a našich srdcích zůstane navždy prázdné místo naplněné vzpomínkami na nenahraditelného kamaráda. Budou na něj navždy vzpomínat kolegové z klubu, spoluhráči, žáci, fanoušci, sportovci a nejen zlínská veřejnost. Navazovat na jeho obětavou práci s mládeží bude pro jeho nástupce velká výzva. Svým svěřencům a kolegům byl oporou, inspirací i vzorem.

Z výše uvedených důvodů, jsem přesvědčen, že nejlepším uctěním jeho sportovní památky a odkazu by bylo pojmenování fotbalového hřiště Zlín – Paseky jeho jménem. Navrhuji tedy, aby hřiště neslo označení „Areál Jaroslava Švacha“.

Vedení klubu SK Zlín 1931, Fotbalový klub Zlín, z.s.(Fastav - mládež) i zástupce rodiny Patrik Švach (syn Jaroslava), souhlasí s navrženým záměrem. Věřím, že rada města Zlína, která bude o návrhu rozhodovat, tento taktéž jednohlasně podpoří.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama