Marian Keremidský, Mgr.

místopředseda SPOZ
  • SPOZ
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,48. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.07.2017 10:55:19

Kandidátku Strany Práv Občanů na jižní Moravě povedou krajští zastupitelé

 Kandidátku Strany Práv Občanů na jižní Moravě povedou krajští zastupitelé

Také jihomoravská kandidátka Strany Práv Občanů (Zemanovci) do parlamentních voleb v říjnu 2017 je známa.

Jihomoravští členové SPO rozhodli, že lídrem kandidátky bude krajský zastupitel  a statutární místopředseda SPO Marian Keremidský ze Znojma, krýt záda mu bude další krajský zastupitel SPO, živnostník Libor Bláha z Vyškova. Na třetím místě kandidátky bude terapeutka Jana Fialová z Brna, která je také členkou sociální komise Jihomoravského kraje, na čtvrtém místě je Rudolf Bauer ze Strážnice na Hodonínsku, člen dopravní komise Jihomoravského kraje.

Na páté místo nominovali jihomoravští Zemanovci známého zakladatele facebookových stránek na podporu prezidenta Miloše Zemana, Viléma Rosslera z Blanska. Břeclavsko bude na kandidátce zastupovat na šestém místě Eva Wesley z Podivína a Brno-venkov Pavel Buňdálek z Holasic na místě sedmém.

Jihomoravští  SPO (Zemanovci) jsou největší krajskou organizací v ČR a také při současném sběru podpisů pro kandidaturu čestného předsedy SPO, Miloše Zemana  patří mezi ty nejaktivnější kraje. Pro parlamentní volby předpokládají, že SPO má na to stát se parlamentní stranou a věří v zisk přesahující  potřebných 5 procent pro vstup do Poslanecké sněmovny.

Marian Keremidský, statutární místopředseda SPO a krajský zastupitel JMK

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama