Marian Keremidský, Mgr.

místopředseda SPOZ
  • SPOZ
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,48. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

25.03.2017 7:48:29

Aktuální informace o sběru podpisů pro Miloše Zemana

Aktuální informace o sběru podpisů pro Miloše Zemana

Chtěli bychom vás opět informovat o stavu petice za opětovnou kandidaturu Miloše Zemana na post prezidenta republiky.

Je naší milou povinností vám sdělit, že změna volebního zákona, která mimojiné upravuje volbu prezidenta,  vyjde v nejbližších dnech ve sbírce zákonů.

Poté co za 15 dní vzejde v platnost, bude  současně ministerstvem vnitra také vydána vyhláška, jejichž součástí bude i vzor formuláře podpisového archu.

Rozumíme snaze všech příznivců pana prezidenta získat pro něj co nejdříve co nejvíce hlasů, na druhou stranu ale je třeba postupovat v souladu se zákonem, aby váš podpis nebyl zneplatněn.

Sdílejte prosím tuto informaci všem příznivců Miloše Zemana a sledujte naše stránky a sociální sítě, na kterých vás budeme informovat o přesném termínu zahájení podpisové akce pro prezidenta republiky Miloše Zemana.

Marian Keremidský, 1.místopředseda Strany Práv Občanů

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama