Marian Keremidský, Mgr.

místopředseda SPOZ
  • SPOZ
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,48. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.07.2017 8:33:35

Co takhle zvážit smysl vašeho úřadu, pane Outlý?

Co takhle zvážit smysl vašeho úřadu, pane Outlý?

Páteční výzva člena Úřadu pro dohled nad hospodařením stran a politických hnutí Jana Outlého, aby současný prezident dobře zvážil své cesty po krajích v době prezidentské kampaně mě opravdu zaujala.

Podle pana Outlého se tak v době parlamentní kampaně budou muset zvážit všechny cesty členů vlády, hejtmanů a krajských radních nebo starostů, tedy těch, kteří budou kandidovat ve volbách. Jezdit po republice tedy budou moci jen ti, kteří kandidovat nebudou.A k tomu máme tento  Úřad pro dohled nad hospodařením stran a politických hnutí, který bude všechny cesty kontrolovat a vyhodnocovat, co je a co není kampaň. Výzva člena tohoto úřadu Jana Outlého, aby současný prezident dobře zvážil své cesty po krajích v době prezidentské kampaně mě opravdu zaujala a pobavila svoji nesmyslností.Co takhle zvážit smysl vašeho úřadu, pane Outlý?
Marian Keremidský, statutární místopředseda Strany Práv Občanů a  krajský zastupitel
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama