Marian Keremidský, Mgr.

místopředseda SPOZ
  • SPOZ
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,48. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

22.05.2017 16:13:13

Trapnost zastupitelů TOP 09/Žít Brno

Trapnost zastupitelů TOP 09/Žít Brno

Zastupitelé Jihomoravského kraje za TOP 09 a Žít Brno se nezúčastní přijetí prezidenta Zemana při jeho blížící se návštěvě Jihomoravského kraje.

Zoufalí lidé dělají zoufalé činy. Klesající podpora parlamentní TOP 09 a „podivné“ městské hnutí Žít Brno dělají z jejich zastupitelů směšné figurky s lacinými předvolebními gesty.

Je ale zajímavé, že současnému náměstkovi kraje Vitulovi (TOP 09) nevadila návštěva prezidenta Miloše Zemana v roce 2014 v jeho Židlochovicích, kde starostuje. Ale to nebylo blízko nějaké volební kampaně, takže to tehdy tolik "asi nevadilo".  

Stejně tak uvolněný předseda výboru pro výchovu a vzdělávání Doležel (Žít Brno) ukazuje, jakým směrem se může v následujících letech ubírat výchova a vzdělávání v Jihomoravském kraji.

Marian Keremidský, statutární místopředseda Strany Práv Občanů a krajský zastupitel JMK

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama