Martin Říha

  • KSČM
  • Brno-střed
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,09. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.11.2018 13:22:10

Společnost se radikalizuje!!!

Společnost se radikalizuje!!!

Jsme svědky událostí, které ještě více rozdělují společnost. Je na místě komu to slouží a kam až chce a je ochoten toto rozdělení dotáhnout. Nenávist a rozdělení naši společnosti je na vrcholu.

Z mnoha vyjádření a událostí jsme blízko ještě horších časů. Na sociálních sítích je veřejně vyzýváno k  násilí proti skupinám osob  a nikdo to neřeší. V příměru s rozhodnutím krajského soudu v Brně výsledkům hlsování v "demokratických volbách" v letošním roce se zdá, že pořád není dostatek indicií něco v tomto  konat. Některá média i novináři již neplní funkci strážců demokracie a nestraných informátorů. Stali se nástrojem manipulace ve prospěch zájmových skupin. Bohužel každý den to zažíváme na vlastní kůži a v přímém přenosu. Pořádané mediální štvanice na zvolenou (podotýkám zcela demokraticky) reprezentaci státu, která si dovolila nepřijmout diktát cizích zájmů a dovolí si pracovat ve prospěch občanů této země, jsou naprosto nepřijatelné a nechutné. Vrcholem jsou akce odstraňování a  vyhazování kytic  položených u památníků od vrcholných představitelů státu a za asistence médií!
  Je na místě otázka co se stane v případě pádu vlády. dojde ještě k větší radikalizaci společnosti? Ano dá se předpokládat, že tomu tak bude. a nejvícena tapetě bude levice bránící základní hodnoty. Celá levicová společnost bude postavena mimo hru a bez vyjímek. O to hůř bude KSČM , která bude v nezávidihodné situaci, kdy bude  nutno brát na zřetel zvýšené snahy o její zákaz.  Nastanou potom "hony" na členy a sympatizanty?  Již několik generací bylo "vychováváno" k nesmiřitelné nenávisti ke komunistům a všemu co by jen trochu zavánělo socialismem! Příkladem budiž nenávist šířená některými médii v tom "osmičkovém " roce.  Závěrem si dovolím připomenout rčení - kdo zapomíná na svoji historii, bude si ji muset zopakovat.   Ano nabývá to na aktuálnosti. Radikalizace a nenávist ve společnosti nabírá hrozivě na intenzitě a pro mě začíná být až děsivá. Jen čas ukáže, kam až to může zajít a jestli jsem se mýlil.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout