MgA. Martin Stropnický

  • ANO 2011
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,23. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.04.2018 12:48:00

Ministr Stropnický se setká se zástupci romské komunity

Ministr Stropnický se setká se zástupci romské komunity

U příležitosti Mezinárodního dne Romů pořádá místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí Martin Stropnický setkání se zástupci romské komunity.

 U příležitosti Mezinárodního dne Romů pořádá místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí Martin Stropnický ve spolupráci s ministrem spravedlnosti a předsedou Rady vlády pro záležitosti romské menšiny Robertem Pelikánem v Černínském paláci setkání se zástupci romské komunity zahrnující osobnosti veřejného života, aktivisty, novináře a úspěšné podnikatele.

Cílem akce je vyjádření podpory romské menšině a výměna názorů na zlepšení vzájemného soužití a tolerance mezi romskou menšinou a většinovou společností nejen v České republice, ale i na mezinárodní úrovni.

Kdy:
9. 4.2018

Kde:
Černínský palác/Praha

Mezinárodní den Romů, který si každoročně připomínáme dne 8. dubna, je oslavou národní identity, deklarací sounáležitosti všech romských skupin a připomínkou jejich společného původu, historie, kultury a jazyka. Mezinárodní spolupráce Romů a romské hnutí dostalo mezinárodní a politicko-společenský rozměr před 47 lety na prvním kongresu Světové romské unie ve Velké Británii. Vlastní svátek byl ustaven v roce 1990.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama