Mgr. Bohuslav Sobotka

  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,75. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.11.2017 19:10:00

Odsuzuji tento zbabělý, krutý a chladnokrevný útok na bezbranné věřící

Odsuzuji tento zbabělý, krutý a chladnokrevný útok na bezbranné věřící

Předseda vlády České republiky Bohuslav Sobotka zaslal kondolenční dopis předsedovi vlády Egyptské arabské republiky Šarífovi Ismaílovi v souvislosti s pátečním útokem na Sinajském poloostrově.

Vaše Excelence,

byl jsem hluboce zasažen a šokován zprávou o brutálním útoku, ke kterému došlo v mešitě al-Rawda  na Sinajském poloostrově a jenž si vyžádal životy více než tří stovek nevinných a mnoho raněných.

Odsuzuji tento zbabělý, mimořádně krutý a chladnokrevný útok na bezbranné věřící včetně těch nejnevinnějších – dětí. Jedná se o další odporný projev těch, kteří se neumí vyjádřit jinak než zkázou a rozséváním strachu. V tento tragický moment vyjadřuji solidaritu egyptskému lidu a jsem v myšlenkách se všemi, již ztratili své blízké, a raněným přeji brzké zotavení.

Vaše Excelence, prosím přijměte nejhlubší soustrast jménem mým i jménem vlády České republiky.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout