Mgr. Bohuslav Sobotka

  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,77. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.12.2017 18:57:00

Prezidentské volby musejí proběhnout v souladu s Ústavou ČR a platnými zákony

Prezidentské volby musejí proběhnout v souladu s Ústavou ČR a platnými zákony

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v pátek 1. prosince 2017 setkal s kandidátem na prezidenta České republiky Jiřím Drahošem.

Tématem setkání byly blížící se prezidentské volby. Pan Drahoš informoval pana premiéra o svých obavách z možného rizika narušení demokratického průběhu voleb formou šíření dezinformací a možného ovlivňování ze zahraničí.

„Ujistil jsem dnes pana Drahoše, že vláda bere tato rizika vážně. Stát musí zajistit, aby prezidentské volby měly demokratický průběh a uskutečnily se plně v souladu s Ústavou a platnými zákony. Odpovědné instituce státu tomu věnují svou pozornost a věřím, že stejně bude postupovat i nastupující vláda,“ uvedl premiér Bohuslav Sobotka. 
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama