Mgr. František Jura

  • ANO 2011
  • Olomoucký kraj
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,77. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27. 1. 2020 15:38:00

Město zakoupí čisticí stroj a malotraktor

Město zakoupí čisticí stroj a malotraktor

Domovní správa Prostějov, s.r.o., (dále DSPv) získá pro svou činnost novou techniku.

„Pořídíme nové zařízení pro činnost v lázních a pro úpravu ledové plochy a trávníků. Konkrétně se jedná o vysokotlaký čistič a jednoosý malotraktor s příslušenstvím,“ uvedl primátor města František Jura.

„Vysokotlaký čistič KÄRCHER pro městské lázně bude sloužit jako náhrada za nefunkční a neopravitelný čistič z roku 2003. Cena tohoto čističe je 40.729 Kč (včetně DPH) plus náklady na dopravu,“ doplnil první náměstek primátora Jiří Pospíšil. Dalším zařízením, které Domovní správa pro svoji činnost potřebuje je jednoosý malotraktor ROBOT 850 Gross s příslušenstvím - shrnovací radlicí na sníh a sekačkou na trávu.

„Společnost DSPv by tento malotraktor v zimě používala na úpravu ledové plochy na mobilním kluzišti na nám. T. G. Masaryka a v letním období na sekání trávy v areálu velodromu. Cena tohoto malotraktoru s příslušenstvím je 80.860 Kč (včetně DPH) plus náklady na dopravu,“ připojil první náměstek Pospíšil s tím, že se celkově jedná o částku zhruba 125 tisíc korun (včetně DPH).

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama