Mgr. František Lukl, MPA

  • BPP
  • Jihomoravský kraj
  • náměstek hejtmana
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,02. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.08.2022 15:54:00

Teplárna Kyjov přispěla Kyjovu na kroužky dětem

Teplárna Kyjov přispěla Kyjovu na kroužky dětem

Na základě dohody o vzájemné spolupráci poskytne Teplárna Kyjov v letošním roce městu Kyjov čtvrt milionu korun. Dodatek ke smlouvě podepsal předseda představenstva Teplárny Kyjov Petr Jeník se starostou Františkem Luklem.

Peníze půjdou na úhradu kroužků a volnočasových aktivit pro děti.

„Tuto oblast podporujeme dlouhodobě. Již v minulosti jsme poskytli příspěvek na zřízení stipendijního fondu pro nadané děti nebo sportovním klubům, které se věnují dětem,“ uvedl předseda představenstva Teplárny Kyjov Petr Jeník.

„Kvůli inflaci a rostoucím cenám hledáme možnosti, jak v těžké době našim občanům pomoci. Příspěvek na úhradu kroužkovného pro děti je jedno z opatření, které s kolegy v zastupitelstvu připravujeme. Jsem proto moc rád, že se k této naší aktivitě Teplárna Kyjov připojila,“ dodal starosta Kyjova František Lukl.

Dohoda o vzájemné spolupráci byla uzavřena v roce 2015 a od té doby poskytla teplárna městu celkem dva miliony. Peníze byly využity například na stavbu nového dětského i parkourového hřiště, obnovu kulturního areálu Jančovka nebo na pořádání kulturních akcí ve městě.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama