Mgr. Hayato Okamura

  • KDU-ČSL
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,1. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.5.2022 19:57:00

Čas příhodný pro prezidentské kandidáty

Čas příhodný pro prezidentské kandidáty

Komentář na facebookovém profilu k blížícímu se startu prezidentské volební kampaně

 Kdo myslí vážně svoji kandidaturu na prezidenta republiky, měl by se už s odvahou, vnitřní silou osobnosti a s prostou přímočarostí ukázat české veřejnosti.

Právě nynější teplé roční období může být tím časem příhodným pro návštěvu všech regionů, dobrou příležitostí se potkat přímo a nablízko s občany naší země.

Petře Pavle, Pavle Fischere, Miloši Vystrčile, Marku Hilšere (a další): Běžte, prosím, do toho - ať se během příštích měsíců ukáže, kdo má skutečně sílu, kdo dokáže ženy a muže naší země opravdu oslovit!

Vždycky pak zůstává do voleb prostor uvolnit místo silnějšímu demokratickému kandidátovi a moudře odstoupit - jako se to podařilo při volbě paní Čaputové na Slovensku.

Nyní je však čas pro všechny se s upřímným nasazením představit veřejnosti.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama