Mgr. Jan Chabr

  • TOP 09
  • Hlavní město Praha
  • krajský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.08.2022 16:56:00

Budoucnost nádraží Vyšehrad je stále nejasná

Budoucnost nádraží Vyšehrad je stále nejasná

Komentář na facebookovém profilu k aktuální situaci kolem historické budovy pražského nádraží Vyšehrad

 Hlavní město Praha se kontinuálně snaží získat do svého vlastnictví chátrající budovu nádraží Vyšehrad. Před časem se Praha snažila budovu odkoupit, avšak požadovaná cena tehdejšího vlastníka vysoce převyšovala cenu, kterou stanovil znalecký posudek.

Celý příběh nicméně postoupil do dalšího dějství. Budova má v současnosti nového majitele – kyperskou společnost Miquelira Limited. Ta slíbila zahájení kroků k záchraně budovy během letošního září, kdy by měly začít práce na opravě střechy.

Stále je nicméně ve hře možnost vyvlastnění, pokud dojde k dalšímu zanedbávání péče o tuto architektonickou památku. Celou situaci a dění kolem ní bedlivě sledujeme.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama