Mgr. Jana Černochová

  • ODS
  • ministryně obrany
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,15. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

06.12.2021 20:33:00

Naši pedagogové opět ukázali, že zvládnou i nemožné

Naši pedagogové opět ukázali, že zvládnou i nemožné

Radní Prahy 2 na svém dnešním jednání schválili mimořádné odměny ředitelům základních a mateřských škol zřizovaných městskou částí z rozpočtu těchto příspěvkových organizací v celkové výši 540 tisíc korun.

 Vedení městské části tím chce zohlednit jejich úsilí, které výrazně překračuje běžnou organizační agendu.

„Naši pedagogové opět ukázali, že zvládnou i nemožné. Výuku dokázali zajistit i v náročných podmínkách sílící pandemie, hrozících karantén a zvýšených hygienických opatření. Mají můj neskonalý obdiv. Jsou to profesionálové, kteří pracují s obrovským nasazením a naše poděkování i ocenění si zaslouží,“ uvedla starostka Prahy 2 Jana Černochová, která má oblast školství ve své gesci. Situaci ve školách bedlivě sleduje a s pedagogy se také pravidelně schází. „Pokud to jenom trochu epidemická situace dovolí, ráda jim poděkuji i osobně na již tradičním slavnostním setkání na přelomu roku,“ dodává starostka.

Praha 2 zřizuje 9 mateřských a 10 základních škol. Od počátku epidemie školky a školy podporuje, prostřednictvím odboru školství jim pomáhá se zajištěním hygienických potřeb, dezinfekce, ochranných prostředků apod.

Radnice také letos na jaře zprostředkovala naočkování většiny pedagogů v očkovacím centru Všeobecné fakultní nemocnice v Praze. A i nadále je připravena dělat maximum pro to, aby školská zařízení zůstala otevřena.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama