Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová

  • NEZ
  • Kroměříž
  • senátorka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,64. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.06.2024 8:19:00

Argumenty začínají docházet, a tak jsou jedinou metodou urážky

Argumenty začínají docházet, a tak jsou jedinou metodou urážky

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na seminář v Senátu o možných následcích očkování v uzavřeném režimu

 Ve sněmovně na veřejném semináři se prý lhalo… Proč byl tedy seminář na obdobné téma v Senátu neveřejný? Tak to bychom měli. Článek o semináři ve sněmovně o opatřeních v době covidu a hlavně vakcinaci (ZDE) splnil svůj cíl. Pozurážet zúčastněné, vystupující v čele se mnou, i publikum. O jeho obsahu tam jsou totiž tak tři čtyři věty, navíc nepravdivé, jinak je to pouze mediální útok, nic víc. Ani se neobtěžovali nám zavolat…

Nově zvolený europoslanec Ondřej Dostál, Tomáš Nielsen, lékaři a další musí koukat, též tam vystupovali. Asi jsem byla na zcela jiné akci, než o které Deník píše. Ta hysterie v textu nejen proti mně je už ale skoro trapná. Odpovědným asi ujíždí pěkně nervy.

Kdyby bylo všechno v pořádku a růžové, musím se pak ptát, proč seminář s top obsazením všemi odbornými institucemi na půdě Senátu o možných následcích očkování byl v uzavřeném režimu, tedy neveřejný, o jeho konání jsme se dozvěděli nahodile (jinak tam patrně byly jen ty instituce) a o prezentacích, tam promítaných, nám bylo především doporučováno, ať je nezveřejňujeme?

Otázky, které tam padaly (zejména z trojice Hamplová, Pirk, Chalánková), by nepochybně zaujaly. Například o tom, že náhle umírá mnoho relativně mladých a zdravých lidí (prof. Pirk), o šaržích vakcín (J. Chalánková) a o očkování dětí z rozhodnutí ministra proti doporučení SUKL, o evidenci krve očkovaných a neočkovaných a další z mé strany.

Urážky deníku přejdu, jakkoli jsou hrubé. Splnil totiž nepochybně zadání, protože tématu, kterému se s řadou kolegů věnujeme na úkor svého volna už čtyři roky, už odpovědní ví, že neutečou. Argumenty začínají docházet, tak jedinou metodou jsou urážky a uzavřené semináře, které to mají přikrýt, jak je vše v pořádku.

Není. A ti odpovědní to vědí. Proto přišla po delší době zase fáze útoků na nás “od počátku odvážné”, kteří to i dnes říkáme nahlas a na seminářích veřejných. Až na podobný seminář na půdě Senátu bude odvážně připuštěna veřejnost, můžeme se začít seriózně a konečně s vážností, odpovídající situaci, věcně bavit. Vše ostatní je zatím snaha před pravdou utíkat, a ty, co kladou zcela patřičné otázky, urážet. Nic víc.

Smutná doba, co se tu děje… Kdysi byla novinařina o něčem jiném.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama