Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová

  • NEZ
  • Kroměříž
  • senátorka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,97. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

01.04.2023 12:06:00

Žasnu, co je u nás možné

Žasnu, co je u nás možné

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k informaci o návrhu oddělených tříd pro romské děti

 Baví mne, jak server seznam bez ostychu lže. Napsal, že jsem navrhla oddělené třídy pro romské děti. Nic takového jsem nenavrhovala - popisovala jsem pouze mnoho problematických situací o diskriminaci formální a skutečné, o které se nemluví… Protože ty situace reálně existují s dopadají na dané regiony. Přesto včera vyšel článek s tímto titulkem. Žasnu, co je u nás možné. Ještěže už jim normální lidé nevěří ani slovo… Asi jako kdysi Rudému právu. Musíme je jen přežít...

PS: A na to, že za kontroverzní výroky se opět považuje pravda, to už si jako novodobí disidenti taky zvykáme. To k mému označení. Začínám být na něj hrdá. O diskriminaci za doby covidu a řadě dalších částí mého vystoupení - ani slovo. Jak jinak.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama