Mgr. Jiří Kobza

  • SPD
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,2. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.08.2022 16:50:00

Piráti kolem sebe mlátí, hlava nehlava, dokud tam ještě jsou

Piráti kolem sebe mlátí, hlava nehlava, dokud tam ještě jsou

Komentář na facebookovém profilu k billboardům proti SPD.

Když jsem přemýšlel, kdo asi financuje ty aktivistické billboardy proti SPD a Tomiu Okamurovi, zabrousil jsem i na profil Ivana Bartoše a ejhle! Je to tu!

Po řádění pirátů a mafie kolem STAN na pražském magistrátu už hodně lidí dává jasně najevo, že to už stačilo, že napravit vše, co zde tahle parta napáchala bude trvat dlouho a stát hodně peněz. Piráti vědí, že jejich kocábka se už sotva drží nad vodou a tak kolem sebe mlátí, hlava nehlava, dokud tam ještě jsou.

Je to i vidět, kde se snaží nabrat hlasy do voleb, když z obecních peněz financují pochod BDSM performerů, kampaň manželství pro všechny, vložky zdarma a další projekty, bez kterých si neumím svůj další život představit.

Přijde mi, že si pirátostan ubalí pořádně tlustý joint, zahulí a začne vymýšlet, koho že ještě nenaštvali.

Praha je zablokovaná a průjezd Prahou je o nervy. Kolikrát mne napadlo, kolik se při tom asi propálí zbytečně benzínu a nafty, a jestli pirátostan nemá nějakou tajnou dohodu s čerpacími stanicemi, že jim tím zvyšují prodeje.

Myslím, že na tom bilboardu by měl stát nápis:

BEZ PIRÁTŮ A BEZ STAN BUDE V PRAZE LÍP !


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama