Mgr. Jiří Koubek

  • TOP 09
  • Hlavní město Praha
  • krajský zastupitel
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,43. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

29.11.2014 17:09:17

Víme, co Pražany trápí

Víme, co Pražany trápí

Předsedou pražské organizace byl zvolen poslanec a starosta Jiří Koubek

Poslanec a starosta městské části PRAHA-Libuš Jiří Koubek se stal novým předsedou krajské organizace TOP 09 Praha. Dnes ho zvolili delegáti krajského sněmu strany, kteří vybrali také nové vedení.

Krajského sněmu, který dnes od rána jednal v pražském hotelu Dorint Don Giovanni, se zúčastnilo 98 delegátů. Celkem 64 z nich dalo hlas novému předsedovi Jiřímu Koubkovi. „Věřím, že pražská organizace nabrala nový směr, stane se opět stranou, která se bude těšit přízni Pražanů i díky novému vedení. Jsme připraveni předkládat kompetentní návrhy řešení problémů Prahy a být ve svých postojích srozumitelní,“ řekl nově zvolený předseda Jiří Koubek. „Máme více starostů městských částí než před čtyřmi lety, zastoupením v radách máme vliv na rozhodování mnoha radnic. Své odpovědnosti dostojíme. Většina našich starostů obhájila své posty, pokračují v práci, kterou umí a znají. Víme, co Pražany trápí, nejsme nováčci, nepotřebujeme se rozkoukávat, pracujeme,“ řekl ve své děkovné řeči delegátům po zvolení.

Osmatřicetiletý Jiří Koubek je starostou městské části Praha-Libuš již ve druhém volebním období. Před čtyřmi lety měla kandidátka pod jeho vedením nejlepší výsledek TOP 09 v obcích a městských částech nad 10 tisíc obyvatel (35 procent hlasů), letos získal jako lídr v komunálních volbách nejvíce ze všech pražských starostů za TOP 09 (téměř 41 procent hlasů). V Praze žije od svých dvaceti let, narodil se na Vysočině. Absolvoval dálkové maturitní studium a vystudoval Katolickou teologickou fakultu Univerzity Karlovy. Působil v několika nakladatelských i vydavatelských domech na pozici vedoucího obchodních týmů. V roce 2013 se v předčasných parlamentních volbách stal poslancem. Více na: http://www.top09.cz/osobnosti/mgr-jiri-koubek-14462.html

Místopředsedy pražské organizace sněm zvolil Jiřího Pařízka, Pavlinu Hájkovou a Radka Vondru. Dále bylo do předsednictva zvoleno 5 členů, a to František Laudát, Jan Petr, Stanislav Urbánek, Jiří Vávra a Adamová Markéta.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama