Mgr. Karel Krejza

  • ODS
  • Ústecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,91. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

30.09.2022 14:44:53 - Betinka

Věříte v mír?

Dobrý den, jak vidíte šance, že Rusko a Ukrajina se dohodnou na míru? Přijde mi, že se konflit neustále eskaluje a o mírových jednání už neslyšíme ani je nikdo neinicuje. Ano, jednat a věřit v dohodu s diktátorem asi lze jen obtížně, ale pokud k tomu nedojede, tak jak jinak tomůže skončit, než že Putin použije jaderné zbraně, čímž opakovaně vyhrožuje?

Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.

Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)

Odpověď

03.10.2022 13:59:00 - Mgr. Karel Krejza
 Dobrý den, doufám, že to skončí tak, že Rusko opustí okupovaná území, Putin půjde před tribunál atd. a začnou se platit reparace.  Víte, když se podíváme do historie, tak jako faktor uzavření míru, pokud nedošlo k výslovné porážce jedné z válčících stran, byl vždy čas, počet obětí a ekonomické náklady na válku a nálada obyvatel. Putinovi do hlavy nevidím, ale musíte si uvědomit, že on hraje o vlastní život. On už nemůže skončit jako diktátor na odpočinku někde v dače za Moskvou. V každém případě mobilizace je další krok k vyostření situace...